فریم اکتا کوپتر 01

 

این فریم اکتا کوپتر بسیار محکم و قدرتمند از جنس آلومینیم بوده و قطر آن 1000 میلی متر میباشد. طراحی شده با بازوهای خمیده به سمت بالا مخصوص فیلم برداری هوایی. مناسب اکتا روتور های بزرگ که می خواهند از موتورهای بزرگ ولی کم مصرف استفاده نمایند و ملخهای بزرگ روی آن سوار نمایند برای مداومت پروازی بالا.

 

مشخصات

 

قطر فریم: 1000 میلی متر. جنس بازوها: آلیاژ آلومینیم محکم و سبک. جنس صفحه وسط: فیبر کربن بسیار مقاوم و بزرگ که سوراخهای متعدد روی آن تعبیه گردیده است که بتوانید انواع و اقسام ادوات را روی صفحه وسط فریم نصب نمایید. بازوهای خمیده به سمت بالا مناسب فیلم برداری هوایی.

 

قابلیتها

 

دارای ارتعاش گیر از نوع سیلیکون. دارای 4 عدد گیره در صفحه وسط زیرین که از طریق آنها می توان فریم را به راحتی به لندینگ گیرهایی (پایه فرودهایی) مانند پایه فرود جمع شونده S800 متصل و یا جدا نمود. قابلیت اتصال انواع و اقسام پایه و پایدار کننده دوربینهای متفاوت. قابلیت تحمل وزن کامل آماده پرواز تا 20 کیلوگرم. قابلیت تا شدن بازوها.

 

گزینه ها

 

مناسب بستن موتورها و ملخهای بزرگ مانند موتورهای سری 7 و سری 11 نوع U تایگر موتورز و ملخهای 16 اینچ که باعث میگردد با این فریم یک کواد کوپتر بسیار کم مصرف ولی قوی و با مداومت پروازی بالا بسازید.